Opinie pacjentów

Polecam z całą odpowiedzialnością Panią Esterę! To osoba kompetentna, profesjonalna, cierpliwa i wyrozumiała wobec swoich klientów. Potrafi zmotywować do działania, a jej zalecenia skutecznie wpływają na poprawę zdrowia i sylwetki. Jestem bardzo zadowolona z efektów diety i stanu zdrowia jaki osiągnęłam dzięki Pani Esterze.

Iwona

Poznaj inną historię

Pozbyłam się 18 kg - "niemożliwe nie istnieje"

Od dziecka miałam parę kilogramów za dużo... Zawsze czułam się mało atrakcyjna. Próbowałam diet, tabletek odchudzających, ale efekty były krótkotrwałe...

czytaj więcej

Chciałam zrzucić raptem tylko 10 kg

  • Justyna
  • Kobieta
  • 11 grudnia, 2016

Moja przygoda z odchudzaniem zaczęła się w marcu tego roku. Chciałam zrzucić raptem tylko 10kg i przede wszystkim zmienić nawyki żywieniowe. Pierwszy etap nie był za ciekawy (inna dietetyk).

P. Estera zajęła się konkretnie moją osobą i zaczęło się... Ważenie produktów, liczenie kalorii, a przede wszystkim spożywanie posiłków co 3 godziny 5 razy dziennie. Co ważne cenne podpowiedzi p.Estery dodatkowo motywowały i dawały "powera" w tej ciężkiej pracy nad swoim ciałem, ale udało się! Od września moja waga to 57,8kg.

Dziękuję p. Estero! 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego:

Pani Justyna motywowała się razem z córką, była od początku pozytywnie nastawiona. Niezmiernie cieszyła się, że może jeść chleb i ziemniaki, a przy tym chudnąć. Zmieniła wiele w swoim odżywianiu. Poradziła sobie z nadmierną ochotą na cukier. Jestem niezmiernie dumna, że udało się jej zrealizować cel. Mam nadzieję, że nasze regularne spotkania będą sprzyjać utrzymaniu prawidłowych nawyków. Gratuluję i trzymam kciuki, aby p. Justynie i p. Patrycji udało się utrzymać odpowiednie nawyki żywieniowe i piękne sylwetki.