Opinie pacjentów

Rekomenduję skorzystanie z wiedzy Pani Estery. Osiągnięcie wyznaczonego celu zależy od własnej motywacji i silnej woli, ale dieta ułożona przez Panią Esterę jest bardzo smaczna i przez to ułatwia odstawienie np. słodyczy. Polecam.

Marta

Poznaj inną historię

Odkąd pamiętam zawsze byłam gruba

Problem ten zawsze mi ciążył. W dzieciństwie i okresie dojrzewania przeszłam z tego powodu istne piekło, rówieśnicy dokuczali mi i naśmiewali się ze mnie.

czytaj więcej

Chciałam zrzucić raptem tylko 10 kg

  • Justyna
  • Kobieta
  • 11 grudnia, 2016

Moja przygoda z odchudzaniem zaczęła się w marcu tego roku. Chciałam zrzucić raptem tylko 10kg i przede wszystkim zmienić nawyki żywieniowe. Pierwszy etap nie był za ciekawy (inna dietetyk).

P. Estera zajęła się konkretnie moją osobą i zaczęło się... Ważenie produktów, liczenie kalorii, a przede wszystkim spożywanie posiłków co 3 godziny 5 razy dziennie. Co ważne cenne podpowiedzi p.Estery dodatkowo motywowały i dawały "powera" w tej ciężkiej pracy nad swoim ciałem, ale udało się! Od września moja waga to 57,8kg.

Dziękuję p. Estero! 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego:

Pani Justyna motywowała się razem z córką, była od początku pozytywnie nastawiona. Niezmiernie cieszyła się, że może jeść chleb i ziemniaki, a przy tym chudnąć. Zmieniła wiele w swoim odżywianiu. Poradziła sobie z nadmierną ochotą na cukier. Jestem niezmiernie dumna, że udało się jej zrealizować cel. Mam nadzieję, że nasze regularne spotkania będą sprzyjać utrzymaniu prawidłowych nawyków. Gratuluję i trzymam kciuki, aby p. Justynie i p. Patrycji udało się utrzymać odpowiednie nawyki żywieniowe i piękne sylwetki.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe