Opinie pacjentów

Rekomenduję skorzystanie z wiedzy Pani Estery. Osiągnięcie wyznaczonego celu zależy od własnej motywacji i silnej woli, ale dieta ułożona przez Panią Esterę jest bardzo smaczna i przez to ułatwia odstawienie np. słodyczy. Polecam.

Marta

Poznaj inną historię

Zawsze należałam do osób "większych"

Moje problemy z nadwagą zaczęły się już w dzieciństwie. Kilka razy próbowałam zrzucić zbędne kilogramy, stosując różne diety znalezione w Internecie. Niestety nie wytrzymywałam na nich zbyt długo. Kiedy poszłam na studia zaczęłam jeszcze bardziej tyć. Nieregularne posiłki, złe nawyki żywieniowe. W znacznym stopniu wpłynęło to na dodatkowe kilogramy.

czytaj więcej

Pozbyłam się 18 kg - "niemożliwe nie istnieje"

  • Patrycja
  • 18 kg w ciągu 6 miesięcy
  • Kobieta
  • 19 grudnia, 2016

Od dziecka miałam parę kilogramów za dużo... Zawsze czułam się mało atrakcyjna. Próbowałam diet, tabletek odchudzających, ale efekty były krótkotrwałe...

Kilka lat temu byłam na diecie Dukana. Schudłam 10kg, ale po roku kilogramy wróciły. Na szczęście nie miałam żadnych problemów zdrowotnych, bo jak wiadomo, ta dieta nie należy do zdrowych. Przez kolejne lata jakoś akceptowałam swoją wagę. Dwa lata temu wyjechałam zagranicę do pracy i niestety po kilku miesiącach zaczęłam tyć, myślałam, że to tylka zmiana jedzenia i lżejsza praca niż w Polsce, ale kiedy wróciłam, wykonałam badania. Niestety okazało się, że choruję na niedoczynność tarczycy. Postanowiłam udać się do dietetyka. Zaczynałam dietę w marcu od wagi 79kg. Dietę rozpoczęłam pod okiem innego dietetyka, ale po dwóch tygodniach dowiedziałam się o Pani Esterze i od razu do niej poszłam. Pani Estera ułożyła dietę specjalnie pod moją osobę, wszystko było gramowo rozpisane. Jak miałam jakiś problem to raz w miesiącu na kontroli omawiałyśmy wszystko lub kontaktowałyśmy się mailowo. Na początku było ciężko, ale szybko przestawiłam się na zdrowe i regularne jedzenie.Do tego jeździłam 3-4 razy w tygodniu na rowerze. Z każdym dniem zaczęłam się lepiej czuć, nie męczyłam się już wchodząc po schodach, a bóle pleców i kolan zniknęły. Poprawiło się też moje samopoczucie, z każdym kilogramem było coraz lepiej. Znajomi również zauważyli różnicę. W tej chwili ważę 61kg, w pół roku pozbyłam się 18kg. Czuję się cudownie i na pewno nie wrócę do starych nawyków.Poradnię Dobry Dietetyk polecam każdej osobie, która ma problemy z wagą i chcę Wam tylko powiedzieć, że naprawdę warto walczyć: niemożliwe nie istnieje.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego:

Pani Patrycja pojawiła się u mnie z mamą, obie były bardzo zmotywowane w dążeniu do celu, stąd tak spektakularne efekty. Kiedy spotkałyśmy się po raz pierwszy stosowały dość restrykcyjną dietę, z dużym ograniczeniem węglowodanów. Do dziś wspominam ich radosny wyraz twarzy, gdy dowiedziały się, że mogą jeść więcej chleba, a w obiadach nie muszą rezygnować z makaronu, kasz, ryżu i ziemniaków. Z wizyty na wizytę Pani Patrycja była coraz szczuplejsza, choć czasem się martwiłam, czy pogorszone funkcjonowanie tarczycy nie utrudni jej dążenia do celu, ale dzięki regularnej aktywności fizycznej i wzajemnej motywacji oraz wsparciu mamy osiągnęła cel w krótkim czasie. To dla mnie niesamowita radość, gdy pacjenci osiągają znakomite wyniki. Teraz na spotkaniach z Panią Patrycją będziemy dbać o to, by motywacja do utrzymania prawidłowych nawyków nie zmniejszyła się. Trzymam kciuki, aby wszystkie moje pacjentki wzięły wzór z p. Patrycji.

 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe